Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 85.98 lbs / 39kg |
KEY FEATURES:
1. Medical TPE; Touch soft and nearly as real.
2. It makes her able to do any position as a real woman with a fully articulated poseable mental alloy skeleton in the core.
3. All sex dolls come with 3 holes (anal, vaginal, mouth) for your ultimate sex pleasure.
4. Your Privacy Guaranteed: Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop in confidence.





Reviews
There are no reviews yet.