Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |
Original price was: $811.60.$158.92Current price is: $158.92.
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |
Reviews
There are no reviews yet.