Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41 / 165cm |
| Full Bust | 35.83 in / 91cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 77.16 lbs / 35kg |





Reviews
There are no reviews yet.