Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone + TPE Body |
| Height | 5ft25/ 160m |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 31.89 in / 62cm |
| Hip | 31.89 in / 91cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.77 lbs /38kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.


Reviews
There are no reviews yet.