Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 22.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |






Reviews
There are no reviews yet.