Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft11 / 156cm |
| Full Bust | 42.51in / 108cm |
| Waist | 22.04in / 56cm |
| Hip | 32.28in / 82cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.79lbs / 43kg |





Reviews
There are no reviews yet.