Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41/ 165cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 37.409 in / 95cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Oral | 5.91 in / 15cm |
| Anal | 7.08 in / 18cm |
| Weight | 94.80 lbs /43kg |




Reviews
There are no reviews yet.