Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft51 / 168cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.80 lbs / 43kg |






Reviews
There are no reviews yet.