Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft51 / 168cm |
| Full Bust | 27.17in / 69cm |
| Waist | 21.26in / 54cm |
| Hip | 29.53in / 75cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 61.73lbs / 28kg |






Reviews
There are no reviews yet.