Description
EU Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Sex Doll Information:
Hair Color: Dark Brown
Pupil: Dark Brown Eyes
Breast Type: Medium Breast
Skin: Fair
Standing Feet: Yes
Head Material: Silicone
Advantages Of Silicone Head: Real-life, Looks More Delicate Than TPE Head
Body Material: Medical-Grade TPE
Advantages Of TPE Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use




Reviews
There are no reviews yet.