Description
EU Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Gel Breasts: Yes
Articulated Fingers: Yes
Standing Feet: Yes
*Free 2nd Head: Yes
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft38 / 164cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39 lbs / 41kg |





Reviews
There are no reviews yet.