Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 35.04 in / 89cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 40.94 in / 104cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 88.18 lbs / 40kg |



Reviews
There are no reviews yet.