Description
Sex Doll Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 33.46 in / 85cm |
| Waist | 23.46 in / 59.6cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
Note: The Irontechdoll 166cm body has been upgraded to Version 2.0. Detailed product specifications are provided above.



Reviews
There are no reviews yet.