Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 76.06lbs / 34.5kg |




Reviews
There are no reviews yet.