Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 29.92in / 76cm |
| Waist | 22.83in / 58cm |
| Hip | 31.10in / 79cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 66.13lbs / 30kg |






Reviews
There are no reviews yet.