Description
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 33.07 in / 84cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 70.55lbs / 32kg |




Reviews
There are no reviews yet.