Description
Head Material: Hard Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Silicone Head: Real-life, looks more beautiful than TPE head.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 31.5 in / 80cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 32.68 in / 83cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |



Reviews
There are no reviews yet.