Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Amalie Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 37.01 in / 94cm |
| Waist | 26.38 in / 67cm |
| Hip | 45.28 in / 115cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 112.44 lbs / 51kg |
Hair color: Black
Eyes: Black
Breast type: big breasts
Body Type: Big Ass & Curves & BBW
Skin Tone: Tanned
Standing: Yes
Advantages of TPE sex dolls:
Realistic touch; High plasticity; Safe and comfortable; Easy to maintain and clean; Compared with silicone sex dolls, it is lighter.




Reviews
There are no reviews yet.