Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 28.35 in / 72cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 34.65 in / 88cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 81.57 lbs / 37kg |


Reviews
There are no reviews yet.