Description
US Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft02 / 153cm |
| Full Bust | 33.86 in / 86cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.56 lbs / 42kg |






Reviews
There are no reviews yet.