Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Hard Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft18/ 159cm |
| Full Bust | 28.74 in / 73cm |
| Waist | 24.40 in / 62cm |
| Hip | 34.64 in / 88cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 74.95 lbs /34kg |
Note: The silicone head of Jessica doll CANNOT be used for oral sex.


Reviews
There are no reviews yet.