Description
US Stock Available – Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/ Silicone Head+TPE Body |
| Height | 5ft31 / 162cm |
| Full Bust | 38.58 in / 98cm |
| Waist | 25.59 in / 65cm |
| Hip | 41.34 in / 105cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm(TPE) |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |




Reviews
There are no reviews yet.