Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83m |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Skin: Wheat
Standing Feet: Yes
Gel Breasts: Yes
Articulated Fingers: Yes
Head Material: Silicone
Advantages Of Silicone Head: Real-life, More Delicate Than Tpe Head.
Body Material: Medical Grade Tpe
Advantages Of Tpe Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use.
Special Function: Application Control Function
1. 10 Modes of Auto Vagina Sucking
2. 10 Modes of Vagina Vibrating
3. 6 Modes of Moaning
Note: This APP will be updated from time to time, so the APP interface may be slightly different from the video. How to use the app to control sex dolls? See: How to Use the App for App-Controlled Sex Dolls?



Reviews
There are no reviews yet.