Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |
Head Material: Silicone
Advantages of Silicone Head: Real-life, Looks More Delicate Than TPE Head.
Body material: Medical Grade TPE
Advantages of TPE Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use.




Reviews
There are no reviews yet.