Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18 / 150cm |
| Full Bust | 30.11 in / 76.5cm |
| Waist | 20.27 in / 51.5cm |
| Hip | 33.85 in / 86cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.51 in / 14cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.36 lbs / 36kg |




Reviews
There are no reviews yet.