Description
US Stock Available – 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Nola Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE |
| Height | 5ft38 / 164cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39lbs / 41kg |
Hair Color: Blue
Eyes: Blue
Breast type: Medium Breasts
Skin Tone: White
Standing Feet: Yes
*Standing Feet: Yes
*Gel Breasts: Yes
*Articulated Fingers: Yes
Benefits of buying our in-stock sex dolls:
You can get fast delivery; you don’t need to go through the tedious process of customization, saving time and effort; you can choose to pick up the doll from our warehouse; the price of stock dolls is often more economical.
Tips: Some of our dolls have a next-day delivery service for US customers(except in Puerto Rico, Hawaii, and Alaska), while the shipping cost is not fixed yet for this service. Please contact us after placing an order, and we will calculate the additional shipping cost based on weight and size for you.





Reviews
There are no reviews yet.